Jaar (Multiple Items)
Maand (Multiple Items)
Januari 2018 - Workshopdansen                        
Dans / Choreograaf Artiest - Song Tellen Niveau Tags C N P DA VA Provincie Naam Club Total
When I See Ya / Robbie McGowan Hickie TT Grace - When I See Ya 48 IMP Ja   N   Ja Ja Gelderland Country Line Dance Ede 1
                    Noord-Brabant Chairtown Country Dancers 1
                      Funny Country Dancers 1
                      Derailed Dancers 1
                      The Bronco Riders 1
                      Flying Birds Country Dancers - Tilburg 1
                      Flying Birds Country Dancers - Rijen 1
Sleepy Eyes / Andrew & Sheila Palmer Niamh Lynn - Blue Bayou 64 IMP Nee C     Ja Ja Limburg West Coast River Dancers (WCRD) - Blerick 1
                    Noord-Brabant East Side City Linedancers 1
                      K&G Countrydancers 1
                      Red Rose Country Dancers 1
                      VIVENT LineDance-Den Bosch 1
                      The Bald Eagle Country Dancers 1
                      LineDance VSO-Oisterwijk 1
Cowgirls / French Cowgirls Sunny Cowgirls - I Wanna Be A Farmer 56 INT Ja C     Ja Ja Antwerpen Footloose Star Dancers 1
                    Noord-Brabant K&G Countrydancers 1
                      Rodeo Dancers - Gemonde 1
                      The Bald Eagle Country Dancers 1
                    Friesland Basementclub - Echtenerbrug 1
All God's Children / Yvonne Anderson Robert Mizzell - Travelling Shoes 32 BEG/IMP Ja C     Ja Ja Groningen Eemsmond Country Line Dance / ELCD 1
                    Noord-Brabant Rodeo Dancers - Haaren 1
                      Chairtown Country Dancers 1
                    Overijssel Highfield Country Dancers 1
                      Fox Forest Country Dancers 1
Double Down Two Step / Michelle Burton Donny Lee - Chip And A Chair 64 INT Ja C     Ja Ja Noord-Brabant East Side City Linedancers 1
                      Vertical Expression Dancers - Etten-Leur 1
                      Flying Birds Country Dancers - Tilburg 1
                      Flying Birds Country Dancers - Rijen 1
Sweet Hurt / Ria Vos Jack Savoretti - Sweet Hurt 64 IMP Nee   N   Ja Ja Limburg Line Dance St Odilienberg 1
                      The Tren-dy Dancers - Geleen 1
                      Between The Rail Dancers Geleen 1
All The King's Horses / Alison Biggs & Peter Metelnick Midland - Out Of Sight 64 INT Nee C     Ja Ja Gelderland Big Street Country Dancers 1
                    Limburg Line Dance St Odilienberg 1
                    Noord-Brabant Vertical Expression Dancers - Etten-Leur 1
Lonely Drum / Darren Mitchell Aaron Goodvin - Lonely Drum 32 IMP Ja C     Ja Ja Limburg St. Countrydansclub The Dancing Boots - Roermond 1
                    Noord-Brabant KBO Leur 1
                    Overijssel Country Dancers Marle 1
Hey Porter / DJ Dan Marty Stuart - Hey Porter 34 IMP Ja C     Ja Ja Antwerpen Footloose Star Dancers 1
                    Utrecht StarLight LineDance Company 1
Goodbye Again / DJ Dan Dave Alvin & Rosie Flores - Goodbye Again 40 IMP Ja C     Ja Ja Limburg St. Countrydansclub The Dancing Boots - Roermond 1
                      Between The Rail Dancers Geleen 1
Forget-Me-Not / Patricia E. Stott Ronnie Milsap - (There's) No Gettin' Over Me 64 INT Ja C     Ja Ja Limburg Mawayani Line Dancers 1
                      North Carolina Line Dancers 1
To The Moon & Back / Gary O'Reilly & Debbie Rushton Alice Kristiansen - Moon & Back 32 INT Ja   N   Ja Ja Noord-Brabant Black Stone Country Dancers 1
                      Wil Bos Line Dancers 1
If Tears Could Talk / Leen Hage James Intveld - If Tears Could Talk 68 INT Ja C     Ja Ja Noord-Brabant The Bronco Riders 1
We Wanna Boogie / DJ Dan Andy Lee Lang, Sonny Burgess & DJ Fontana - We Wanna Boogie 48 IMP Nee   N   Ja Ja Gelderland Country Line Dance Ede 1
Fire & Lace / The Dreamers Gary Fjellgaard and Linda Kidder - Fire And Lace 64 BEG Ja C     Ja Ja Overijssel Country Dancers Marle 1
We've Got Time / Joke Mozes & John Warnars Bernie Heaney - What I've Got In Mind 32 IMP Ja C     Ja Ja Gelderland Wenters Country Dancers 1
Hearts And Flowers / Adrian Churm Dave Sheriff - Hearts And Flowers 32 BEG Nee C     Ja Nee Antwerpen Footloose Star Dancers 1
I've Got Mexico / Roger Neff Jorge Moreno - He's Got You, I've Got Mexico 32 BEG Ja   N   Ja Ja Noord-Brabant Timeless 1
Blue Wing / DJ Dan The Tom Russell Band - Blue Wing 32 IMP Ja C     Nee Nee Overijssel Maple Tree Line Dancers 1
Ride With Me / Daisy Simons The Mavericks - Ride With Me 48 IMP Nee C     Ja Ja Noord-Brabant Country Dancers Bullit Country 1
The Countriest / DJ Dan Adam Hood ft Sunny Sweeney - The Countriest 64 IMP Nee C     Ja Ja Gelderland Country Line Dance Ede 1
Breathe Into You / Francien Sittrop Jax Jones ft Ina Wroldsen - Breathe 64 INT Ja   N   Ja Ja Noord-Brabant Derailed Dancers 1
Tender / Vikki Morris & Heather Barton Derek Ryan - Tender 32 IMP Ja C     Ja Ja Utrecht J.J. Dancers 1
Pull You Through / Maddison Glover & Jo Thompson Szymanski Maggie Rose - Pull You Through 32 INT Ja C     Nee Nee Noord-Brabant Pirates Of Dance 1
Echame La Culpa / Jef Camps & Roy Verdonk Luis Fonsi ft Demi Lovato - Echame La Culpa 32 INT Nee   N   Ja Ja Noord-Brabant Pirates Of Dance 1
VIP / Dwight Meessen Robbie Nevil - I Like It 32 IMP Ja   N   Ja Ja Utrecht StarLight LineDance Company 1
A Reel Craic / Daniel Whittaker & Pat Stott The Outlaws - Lyin' Eyes 64 INT Ja C     Ja Ja Noord-Brabant Village Dancers 1
Could've Been The Whiskey / April Coady Mike Denver - Wasn't That A Party 32 BEG Ja C     Ja Ja Zeeland East River Line Dancers - Wemeldinge 1
Down On Your Uppers / Gary O'Reilly Derek Ryan - Down On Your Uppers 32 BEG Nee C     Ja Ja Gelderland Country Line Dance Ede 1
Just A Memory / John Dean & Maggie Gallagher The Deans - Memories Are Made Of This 64 BEG/INT Nee C     Ja Nee Overijssel Country Line Dance 'Veenlust' 1
Honky Tonk Moon / Tonnie Vos & DJ Dan Rosie Flores - Honky Tonk Moon 32 IMP Ja     P Ja Ja Noord-Brabant East Side City Linedancers 1
Chicken Truck / Joke Mozes & John Warnars Shane Owens ft John Anderson - Chicken Truck 32 IMP Nee C     Ja Ja Noord-Brabant Village Dancers 1
Tearing Us Apart / Ria Vos JP Cooper - Wait 32 INT/ADV Ja   N   Ja Ja Noord-Brabant Derailed Dancers 1
Silver Wings / John Robinson & Jo Thompson Szymanski Scooter Lee - Silver Wings 32 BEG Nee C     Ja Ja Noord-Brabant The Bronco Riders 1
85 / Rachael McEnaney-White Andy Grammer - 85 80 INT Nee   N   Ja Ja Noord-Brabant Wil Bos Line Dancers 1
Haide / Kate Sala Helena Paparizou ft Kemist - Haide (Phoebus Remix) 32 IMP Ja   N   Ja Ja Flevoland The Western Pioneer 1
Cabo San Lucas / Rep Ghazali Toby Keith - Cabo San Lucas 32 BEG Nee C     Ja Ja Gelderland Country Line Dance Ede 1
What You Get Is What You See / Peter Metelnick & Alison Biggs Chris Janson - Redneck Life 68 INT Ja C     Ja Ja Utrecht StarLight LineDance Company 1
Clickety Clack / Kathy Hunyadi & Peter Metelnick Travis Tritt - Southbound Train 68 INT Nee C     Ja Nee Zeeland East River Line Dancers - Wemeldinge 1
Hearts On Fire / Maggie Gallagher Gavin James - Hearts On Fire 64 INT Ja   N   Ja Ja Noord-Brabant Pirates Of Dance 1
Grand Total                       73